مطلب علمی را به قلم خودتان بنویسید!

*آیا از نوشتن در قالب های تکراری خسته شده اید و می خواهید نوشتن شما، عملی خلاقانه و آفرینش در نوع خودتان و به سبک خودتان باشد؟

* آیا می خواهید با شیوه نگارش خویش به جامعه علمی معرفی شوید؟

* آیا دوست دارید آن طور که می پسندید، بنویسید؟

* آیا می خواهید کلمات را به سلیقه خویش برای انتفال تجربیات علمی به کار بگیرید؟

* یا می خواهید از کسانی که در نوشتن مهارت دارند، الگوبرداری دارید و در دسترس شما باشند؟

کتاب و چای

اینجا تجربه نوشتن در اختیار شماست و سایت جامعه شناسان جوان همگام و همراه شماست تا به اندازه ای که می نویسید، نتیجه بگیرید و رشد کنید.

در سایت جامعه شناسان جوان همه چیز ممکن شده است.

جهت آشنایی با سایت نکات زیر به پیوست تقدیم می گردد:

ابتدای امر، انتظار داریم که مطلب دست اول باشد و برای انتشار در سایت نگارش شده باشند. در صورت ضرورت برای بازنشر، حتماً منبع نشر اولیه را اعلام نمایید تا حقوق نشر رعایت شود.


1– قبل از انتشار مطلب، فرمت سایت لینک نمی دهد، که مطلب را بتوانیم با نویسنده گرامی چک نماییم. ولی پس از انتشار مطلب، ایمیلی برای نویسنده محترم ارسال می شود و هر گونه تغییرات بلافاصله با هماهنگی با نویسنده (پس از انتشار)، اعمال خواهد شد.

2– مطالب سایت کوتاه، حدوداً بین 500 تا 1000 کلمه باشند (حداکثر مدت خواندن برای کاربر 5 دقیقه، در موارد خاص 7 دقیقه)، چون سایت علمی و آموزشی است و هدف آن آموزش سریع و ساده مطالب علمی می باشد.

3– انتخاب مطالب تنها بر یک ملاک اصلی استوار است (کاربر از خواندن مطلب، حداقل یک مفهوم، موضوع … را در مورد علم جامعه شناسی یاد بگیرد).

لذا، مطالبی که صرفاً به موضوعات روز … پرداخته اند و هیچ آموزش علمی برای کاربر ندارند، مورد نظر نیستند.

4– در راستای ملاک اصلی، مطالب با محوریت «مطالب نظری – تئوریکی» انتخاب می شوند (چون سایت علمی و آموزشی است)، برای همین مجبور هستیم مطالب اضافی را برای تمرکز بر بحث تئوریکی (و کوتاه بودن مطالب)، حذف کنیم

5– جهت تحقق هدف (آموزش سریع و ساده)، تیم سایت مبادرت به اِعمال شیوه های آسان خوانی می نماید که از جمله چیدمان جملات، نمودارها … می باشد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن